خانه / درباره ما

درباره ما

سایت اسکای رز در نظر دارد تا بهترین فضا را بدون هیچ محدودیتی برای کاربران خود فراهم کند و به دلیل کارهای سنگینی که برنامه ریزی شده به زمان زیادی نیز احتیاج داریم اما فراموش نکنید که قصد داریم تا از هر لحاظ به کم و کیف سایت بپردازیم و نیازهای تمامی ایرانی های عزیز داخل و خارج از ایران را فراهم کنیم . اما برنامه ریزی های بسیاری برای سایت داریم که در آینده به کمک شما بازدید کننده گرامی به آن می پردازیم .

 

شماره تماس مستقیم : ۰۹۳۳۳۲۳۲۰۱۰

بزودی تولیدهای رسانه ای داخلی بصورت گسترده در سراسر وب توسط اسکای رز تولید و حمایت می شود . در نظر داشته باشید که ما با یک برنامه ریزی بلند مدت قصد داریم تا با سایت های خارجی کاملا رقابت تنگاتنگی داشته باشیم تا بتوانیم تمامی محدودیت های خارجی را رفع کنیم و همه چیز را برای شما تهیه و فراهم کنیم .

سخن مدیر سایت با کاربران اسکای رز :

ضمن عرض سلام و خسته نباشید به شما کاربران محترم و عزیز که ما را در فضای مجازی انتخاب کرده اید بنده به عنوان مدیریت اسکای رز با برنامه ریز های متفاوت و گسترده قصد دارم که بتوانم بهترین ها را برای شما در این فضا قرار دهم تا دیگر شما هیچگونه مشکلی در هیچ زمینه ای نداشته باشید در سال های آینده هر ساله شاهد خبرهای خوبی از رز اسکای می شوید . ناگفته نماند که سرویس های جدیدی قرار است بصورت بومی سازی توسط سایت راه اندازی شود که فعلا از گفتن آنها پرهیز می کنیم تا برای شما کاربر گرامی سوپرایزی نیز باشد .

 

منتظر سایت های جدید با سرویس های جدید از سوی اسکای رز باشید .

خبرهای خوبی برای شما کاربر SKY ROSE داریم پس در آینده با ما همراه باشید و صبور  .

یک دیدگاه

  1. سلام . من از سایت شما بازدید کردم خوب و آموزنده وجالبی بود . اما یه پیشنهاد داشتم و اینکه چون بشتر بازدید کنندگان شما قشر نوجوان و جوان هستند اگر یک قسمت جداگانه برای مطالب ریاضیات و آموزشی قرار بدید آمار بازدید کنندگان شما بیشتر میشه .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *