خانه / گروه VIP SKYROSE

گروه VIP SKYROSE

vip skyrose

 

عضویت در گروه vip اسکای رز

ورود به پنل عضویت گروه vip اسکای رز

شما می توانید با هزینه بسیار پایین عضو گروه vip اسکای رز شوید و به تمامی اطلاعات سایت دسترسی پیدا کنید بدون هیچ محدودیت . شما می توانید در هر شرایطی که باشید از بخش vip استفاده کنید و حتی درخواست فایل های احتصاصی دهید که لینک ها بصورت خصوصی برای شما ارسال می شود.

 

vip چیست؟ در گروه vip شما می توانید هر فایلی که لازم دارید را بدون محدودیت و با سرعت بالا از سایت اسکای رز دانلود کنید اما به دلیل نگهداری فایل های حجیم شما کاربران باید هزینه ای ناچیز بصورت ماهانه پرداخت کنید برای نگهداری فایل ها در سرور که به راحتی شما کمک بسیار زیادی می کند.

 

نکاتی که باید توجه کنید در عضویت گروه vip

اسکای رز موظف است که کاربران vip خود را حمایت کند و بصورت ویژه و در کوتاه ترین زمان ممکن به درخواست های کاربران خود بپردازد

در گروه اسکای رز شما می توانید درخواست هر نوع فایل , آموزش ,نرم افزار و… بدهید که در صورت موافقت مدیر سایت درخواست شما با لینک مستقیم و بصورت اختصاصی برای شما ارسال می شود.

 

گروه های vip وب سایت اسکای رز

گروه vip آبی گروه vip طلایی گروه vip مشکی

 

 

گروه vip آبی : دسترسی به منابع دانلود سایت دارند.

گروه vip طلایی : دسترسی به منابع دانلود سایت دسترسی دارند و می توانند عضویت مستقیم سایت شوند و کاربران وب سایت اسکای رز را دنبال کنند و پست ارسال کنند به عنوان مهمان.

گروه vip مشکی : دسترسی به منابع دانلود سایت دارند و می توانند به عضویت مستقیم سایت شوند و کاربران وب سایت اسکای رز را دنبال کنند و پست ارسال کنند و حقوق دریافت کنند به همراه دسترسی به محصولات دانلودی که پرداخت به ازای دانلود هستند بصورت رایگان دانلود کنند.

 

هزینه عضویت در گروه vip بصورت ماهانه بوده و خرید خودشان را انجام دهند . خرید اشتراک vip آبی

هزینه عضویت در گروه vip بصورت ماهانه بوده و خرید خودشان را انجام دهند . به زودی…

هزینه عضویت در گروه vip بصورت ماهانه بوده و خرید خودشان را انجام دهند . به زودی…