خانه / آخرین پست ها / عبور از مرز ۴۰۰۰ دلار ارزش کمپانی بیت کوینت

عبور از مرز ۴۰۰۰ دلار ارزش کمپانی بیت کوینت

شرکت بیت کوین در طی ۲۴ ساعت گذشت ارزش خود را در سیر صعودی به ۴۰۰۰ دلار افزایش داد این شرکت به نظر میرسد که در حال اوج قدرت گرفتن است و حالا حالا از پیشرفت دست بر نمیدارد. بیت کوین روندی صعودی به خود گرفته و پس از عبور از ۳۵۰۰ دلار، حالا ارزش این پول رمزنگاری شده ۴۰۰۰ دلار را نیز پشت سر گذاشته است. ارزش هر بیت کوین بیش از ۴۱۳۵ دلار است. هفته‌ی گذشته بیت کوین موفق شد برای اولین بار در تاریخ خود از مرز ۳۰۰۰ دلار عبور کند.

عبور از مرز 4000 دلار ارزش کمپانی بیت کوینت

بسیاری از افراد این سؤال را در ذهن دارند که چرا ارزش بیت‌ کوین در ۲۴ ساعت اخیر تا این حد افزایش پیدا کرده است. تحلیل‌گران بازار دلایل مختلفی برای این افزایش پرشتاب ارائه کرده‌اند که در ادامه به شماری از آن‌ها اشاره می‌کنیم. دو هفته پیش بیت‌کوین تجربه‌ی تلخ تقسیم به دو بخش را تجربه کرد. نکته‌ی جالب در مورد تقسیم بیت‌کوین به دو بخش، عدم تأثیر منفی این سیاست بر پول رمزنگاری‌شده بود. بیت کوین کش (Bitcoin Cash) نام شاخه‌ی جدیدی است که از دل بیت کوین مشتق شده است. چند روز پس از این اشتقاق، بیت کوین بخشی از کد خود را که SegWit نام دارد، از دور خارج کرد و فضای زیادی در بلاک‌ها آزاد شد تا از این طریق، ظرفیت بیت‌کوین برای انجام تراکنش‌های بیشتر آزاد شود.

دلیل دیگر را باید افزایش حساسیت وال استریت نسبت به پول رمزنگاری شده بدانیم. این روزها می‌توان به‌وفور در کانال‌های تلویزیونی نظیر CNBC حضور کارشناسان و تحلیل‌گرانی را مشاهده کرد که در مورد بیت کوین و آینده‌ی آن سخن می‌گویند. همین افزایش حساسیت وال استریت باعث شده است سرمایه‌گذاران بیشتری به‌سوی پول رمزنگاری شده جذب شوند و از این‌رو حتی شماری برای اولین بار اقدام به خرید این پول کنند.

با وجود افزایش خارق‌العاده‌ی ارزش بیت کوین، مشخص نیست که‌ آینده برای این پول چگونه رقم خواهد خورد. شاید در طول ۲۴ ساعت آینده ارزش بیت کوین سقوط ۵۰ درصدی تجربه کند و ارزش آن به ۲۰۰۰ دلار برسد؛ یا شاید بیت کوین  رشد بیشتری داشته باشد و ارزش آن به بالای ۵۰۰۰ دلار برسد. نظرات در مورد بیت‌کوین متفاوت هستند؛ به‌طوری که شماری حتی معتقدند بیت‌کوین دچار یک حباب بزرگ شده است که باید چند ماه پیش تکلیف آن مشخص‌ می‌شد و ارزش بیت کوین روند معقول پیشین را طی می‌کرد.

درباره ی alireza

Alireza
علیرضا جمالی هستم دانشجو رشته کامپیوتر(اصفهان) در صورت ارتباط می توانید با آی دی من در تلگرام در ارتباط باشید. Alex20ar

همچنین ببینید

دانلود فول آلبوم عرفان

دانلود فول آلبوم عرفان

دانلود فول آلبوم عرفان   دانلود تک آهنگ های عرفان ۰۱ Erfan – Intro[ S …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *