خانه / طراحی سایت

طراحی سایت

حتما شما هم با تکنولوژی ها روز آشنایی دارید و می دانید که شرکت ها اعم از بزرگ و کوچک این روزها برای کسب و کار اینترنتی خود نیاز به طراحی سایت دارند . این روزها شما هر شغل و ایده ای که دارید برای معرفی خود به دیگران نیازمند سایت مرتبط با محصولات و خدمات خود دارید تا بتوانید در میان رقبای خود در فضای اینترنت بمانید . اما چگونه می توانید به این راه دست بیابید ؟ ما مشکل شما را حل می کنیم : طراحی سایت با فتوشاپ اولین قدمی است که شما باید بردارید گروه اسکای رز با در نظر داشتن افکار شما قالبی با سلیقه ی شما طراحی می کند با توجه به اینکه در فضای اینترنت طراحی سایت رایگان وجود دارد و این سایت ها پس از مدتی حذف و یا محو می شوند که تجربه ثابت کرده که این سایت ها ارزش کسب و کار شما را پایین آورده و در کنار آن ارزش برند و نام شما  بین و کم ارزش می کند.

 

"اگر شما تازه با کسب و کار اینترنتی آشنا شده اید و تازه می خواهید وارد بازار کار شوید ما شما را با بهترین مشاوره همراهی می کنیم ! ما طراحی سایت وردپرس که یکی از حرفه ای ترین CMS دنیا می باشد را به شما پیشنهاد می کنیم و آن هم هزینه پایین راه اندازی سایت می باشد که به کمک این نرم افزار که ما برای شما راه اندازی می کنیم می توانید در کوتاه ترین زمان پس از شروع پروژه در نهایتا یک هفته سایت خود را تحویل بگیرید."

 

اما چگونه طراحی سایت در گوگل باعث می شود تا شما بتوانید به فروش اینترنتی و معرفی محصولات خود بپردازید ؟ بسیار از کسانی که طراحی سایت انجام می دهند یک مورد را در نظر نمی گیرند و آن هم رضایت مندی مشتری می باشد که از مهمترین بخش رضایت مندی مشتری می باشد که این کار باعث می شود که مشتری نسبت به کار شما مورد اعتماد قرار گیرد . ما برای اینکه مشتری خودمان را مورد حمایت خود قرار دهیم چند نکته ی مهم را برای آنها در نظر داریم که 100% مورد حمایت ما قرار می گیرد . ما پس از طراحی سایت ارزان به نکته های زیر که در موقع وضع قرارداد به مشتری خود می گوییم عمل میکنیم :

پشتیبانی و محافظت:

مشتری های ما پس از دریافت سایت خود به مدت 2 ماه به رایگان مورد حمایت ما قرار می گیرند و اگر مشکلی به وجود آمد از طرف ما آن را بر طرف می کنیم .

سئو رایگان :

سئو بخش عظیمی از مشکلات شما را تقریبا حل می کند و ما این آن را در حین کار انجام می دهیم و سایت شما را پس از معرفی به گوگل در لیست سرچ های کلمات کلیدی در می آوریم که این بخش را خیلی از طراحان صفحات وب با مبلغ زیادی انجام می دهند .

 

با توجه به توضیحاتی که داده ایم ما موضف هستیم تا تمامی کارهای بالا را در کوتاه ترین زمان برای شما انجام دهیم و شکبه فروشگاهی شما را در کوتاه ترین زمان ممکن راخ اندازی کنیم تا شما بتوانید سایت خودتان را در کمترین زمان ممکن و با خدماتی مناسب دریافت کنید ما همیشه پاسخگوی مشکلات شما هستیم حتی در مواقع اضطراری که این کار ارزش کار ما را بالا می برد .سفارشاتی که ما برای طراحی میگیریم از تمام استان ها کشور می باشد و ضمنا اینکه ما طراحی سایت در اصفهان را بصورت کاملا مستقیم با مشتریان خود انجام می دهیم .

 

وب سایت چیست؟

در طراحی وب سایت معمولا با تعدای فایل شروع می شود و این فایل ها با نام های مختلف می باشد که هر یک وظیفه ای دارد صفحه ی اصلی وب سایت ها معمولا با نام های default , index نام گذاری می شود و پسوند این صفحه هات به نوع کد نویسی متفاوت است که عمده آن می توان به پسوند html اشاره داشت . برای طراحی سایت شما به یک نام و یا آدرس اینترنتی نیاز دارید تا با وارد کردن این آدرس می توانید به سایت خود بروید آدرس وب سایت شما نشانه ی اصلی شما می باشد که مشتریان شما با آدرس اینترنتی وارد وب سایت شما می شوند .

فایلindex.html ترکیبی است از متن ها و تصویرهایی که طراح سایت چیدمان آنها را مشخص می کند.متن مورد نظر در خود سایت موجود است در حالیکه فایل های تصویری ممکن است در وب سایت ذخیره شده باشد(در کنار صفحات وب وفایل ها یا در پوشه ای مجزا)یا در جای دیگری از اینترنت باشد.
ممکن است بعضی از نوشته ها وتصاویر یک صفحه به صفحه های دیگری لینک داده شود.(یعنی می توان با کلیک روی آن صفحه به صفحه ی دیگری رفت)
این مجموعه از صفحات وب،تصاویروفایل های موجود دیگر که در اکانت میزبان وجود دارد،مجموعا" یک وب سایت را می سازد.

در ادامه به طور مختصر توضیحاتی در  طراحی سایت و طراحی پرتال در مورد مسائل مربوط به سایت ارائه خواهیم داد:
 مراحل راه اندازی وب سایت در طراحی سایت و طراحی پرتال :
1.انتخاب نام مناسب براي سایت
2. ثبت Domain name (نام سايت) در اينترنت
3.طراحي نرم افزار و گرافیک سایت
4. خريد هاست (فضای کاربری)
5.قراردادن سایت طراحی شده بر روی هاست و افتتاح سايت

 

خدمات تبلیغات در گوگل

هر وب سایت و یا مجموعه ای با هر بودجه ای می توانند از یکی از پلن های تبلیغاتی پر بازده بهره مند گردند شما می توانید در هنگام راه اندازی وب سایت خود با هزینه ای پایین خودتان را در سرچ گوگل در کلمات مختلف معرفی کنید که هر کاربری که نام و کلمه کلیدی مرتبط با شما را سرچ می کند شما را در کادر جداگانه در سرچ گوگل می بینید هزینه های این تبلیغات متفاوت است که در زیر می توانید تعرفه ها را مشاهده کنید .

 

 توجهبر اساس قوانین گوگل استفاده از کوپن توسط شرکتهایی که پارنتر واقعی گوگل نمی باشند غیر قانونی بوده و می توانید مشکلات جدی برای سایتهای کاربران ایجاد نماید. این روش توسط بسیاری از شرکت های غیر قانونی استفاده می شود
لیست شرکت های پارتنر(به دلیل تحریم از ایران با وی پی ان باز شود).
قانون ممنوعیت استفاده از کوپن غیر مجاز (به دلیل تحریم از ایران با وی پی ان باز شود).

 

لیست پلن ها و قیمت ها

  پلن 1
95,000

 

 

تومان

پلن 2
140,000

 

 

تومان

پلن 3
228,000

 

 

تومان

پلن 4
448,000

 

 

تومان

پلن 5
933,000

 

 

تومان

پلن 6
2,386,000

 

 

تومان

پلن 7
4,847,000

 

 

تومان

پلن 8
9,914,000

 

 

تومان

حداکثر تعداد ورود کاربر 2000 3000 5000 10000 20000 50000 100000 200000
متوسط تعداد ورود کاربر 400 600 1000 2000 4000 10000 20000 40000
حداکثر کلید واژه نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود
هزینه کلیک حداقل 1 سنت حداقل 1 سنت حداقل 1 سنت حداقل 1 سنت حداقل 1 سنت حداقل 1 سنت حداقل 1 سنت حداقل 1 سنت
کنترل پنل اختصاصی برتینا پشتیبانی می شود پشتیبانی می شود پشتیبانی می شود پشتیبانی می شود پشتیبانی می شود پشتیبانی می شود پشتیبانی می شود پشتیبانی می شود
دسترسی مستقیم به اکانت گوگل ندارد ندارد ندارد ندارد دارد دارد دارد دارد
اطلاع رسانی خودکار قبل از اتمام شارژ دارد دارد دارد دارد دارد دارد دارد دارد
دریافت گزارش لحظه ای پشتیبانی می شود پشتیبانی می شود پشتیبانی می شود پشتیبانی می شود پشتیبانی می شود پشتیبانی می شود پشتیبانی می شود پشتیبانی می شود
دریافت گزارش روزانه از گوگل پشتیبانی می شود پشتیبانی می شود پشتیبانی می شود پشتیبانی می شود پشتیبانی می شود پشتیبانی می شود پشتیبانی می شود پشتیبانی می شود
مدیریت زمان،مکان،بودجه دارد دارد دارد دارد دارد دارد دارد دارد
مشاوره SEO رایگان دارد دارد دارد دارد دارد دارد دارد دارد
استفاده از اکانت های دارای History دارد دارد دارد دارد دارد دارد دارد دارد
امکان نمایش در سایت هایی مانند Gmail و … پشتیبانی می شود پشتیبانی می شود پشتیبانی می شود پشتیبانی می شود پشتیبانی می شود پشتیبانی می شود پشتیبانی می شود پشتیبانی می شود
تبلیغات موبایل دارد دارد دارد دارد دارد دارد دارد دارد
نمایش رایگان رایگان رایگان رایگان رایگان رایگان رایگان رایگان
گوگل فارسی رایگان رایگان رایگان رایگان رایگان رایگان رایگان رایگان
مدت نمایش نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود
اعتبار 20 دلار 72 درهم 30 دلار 108 درهم 50 دلار 180 درهم 100 دلار 360 درهم 200 دلار 720 درهم 500 دلار 1800 درهم 1000 دلار 3600 درهم 2000 دلار 7200 درهم

 

برای سفارش طراحی سایت و تبلیغات در گوگل می توانید با شماره ی زیر در تماس باشید .

09333232010

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *